Hithit a Bublifuk

První Bublifuk je na světě a my děkujeme za podporu, kterou jste nám dali prostřednictvím příspěvků do kampaně na Hithitu. Lépe se nám bude nový komiksový projekt pro holky a kluky rozjíždět. Děkujeme. 

Vše podstatné o hithitové kampani najdete na 

Není mi to fuk - proto BUBLIFUK

Co je náš cíl?

Bez reklamy a grantů je projekt ztrátový, peníze potřebujeme na rozjezd, pak už by měl být udržitelný. A zjistit podle počtu předplatitelů a sponzorů, zda o komiks lidé stojí a zda naše práce není zbytečná. Pokud nám pomůžete, neskončí to čtyřmi čísly - BUBLIFUK bude vycházet dál a získáte pravidelnou komiksovou revue, která bude malé čtenáře provázet na jejich cestě ke čtení. A navíc je pobaví.

Byli bychom rádi, kdybyste nám pomohli dosáhnout našeho cíle: Bublifuk do každé knihovny, školy a rodiny! Námětově a výtvarně pestré komiksy, které podchytí nejen začínající čtenáře, ale i děti starší, jimž komiksy pro menší už nestačí nebo které potřebují komiksem ke čtení postrčit. Atraktivní kulisy komiksových příběhů, akce a dobrodružství totiž strhnou ke čtení i kluky a holky, kteří jsou se čtením tak trochu na štíru. Naše komiksy nadchnou svými nápady i výtvarným zpracováním, takže budete listonošku s dalším Bublifukem netrpělivě vyhlížet.